KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ

......... ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ .........

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ..

Κ.Α.Π-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΠΥΡΝΗΣ 83-71

Μεγάλη νίκη πέτυχε η ομάδα μας επί του Απόλλωνα Σμύρνης εξασφαλίζοντας την παραμονή στην Γ' Κατηγορία. Ο αγώνας ξεκίνησε αγχωτικά με το σκορ να είναι σε απόσταση αναπνοής τελειώνοντας το ημίχρονο στον πόντο με σκορ  44-45. Η τρίτη περίοδος έληξε ισόπαλη για τις δύο ομάδες. Τέλος η τέταρτη περίοδος ήταν το κλειδί για την νίκη της ομάδας μας ,καθώς οι παίκτες μας μπήκαν ψυχωμένοι και αποφασισμένοι να τελειώσουν το παιχνίδι με το τελικό σκορ να γίνεται 83-71.Μια νίκη η οποία έδωσε χαρά στους φιλάθλους της ομάδας μας, οι οποίοι χειροκρότησαν θερμά την ομάδα μας. Ο Σύλλογος της Κ.Α.Π  τους ευχαριστεί για το δυναμικό παρόν και τους ευχαριστεί θερμά για την συμπαράστασή τους.

Κ.Α.Π (Κακαλιάς, Μακρής): IVKOVIC 3(1), ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΟΡΡΕΣ 13, ΕΤΖΙΑΚΑ 2, ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ, ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 11(3), ΠΡΙΤΣΟΣ 23(3), ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 12, ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ 12(2), ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΤΖΙΜΗΣ, ΚΑΓΙΑΤΖΑΣ