KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ

......... ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ .........

ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΤΗΣ Κ.Α.Π ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΑΟ...Νίκη πέτυχε η ομάδα του coach Ιωαννάτου

Νίκη πέτυχε η ομάδα του coach Ιωαννάτου απέναντι στο  Κουκάκι αν και παρατάχθηκε <<λαβωμένη>> με μόλις 8 παίκτες διαθέσιμους. Η ομάδα μας βρέθηκε να προηγείται  σε όλη τη διάρκεια του ματς και κατάφερε με το τελικό σκορ 56-46 να νικήσει και τις απουσίες .Η μεγάλη αυτή νίκη επισκιάστηκε με τον τραυματισμό του αθλητή μας  Γιώργου Σελτσιώτη,  με την πρώτη διάγνωση να δείχνει διάστρεμμα. Ακόμη στα τελευταία λεπτά του ματς και με τη διαφορά σε υψηλά επίπεδα , άτυχη στιγμή είχε και ο παίχτης του Κουκακίου (Α. Γείτονας) , ο οποίος τραυματίστηκε στο γόνατο. Του ευχόμαστε καλή και ταχεία ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα.

Επιμέρους σκόρ: 1η Περίοδος 17-11, 2η Περίοδος 19-7, 3η Περίοδος 10-13 και 4η Περίοδος 10-15.

Κ.Α.Π (Ιωαννάτος, Φωτίου): Γαρδέλης 8, Χατζηδάκης 10, Σελτσιώτης 5, Δημητρακόπουλος 5(1), Αντζουλίδης 4, Καγιάντζας 12(1), Γιαννόπουλος 11(1), Κυράτσης.