KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ KAFEA TERRA AEBE - We love our coffee and hope you enjoy our blend as much as we do - Νάξου 12-14, Παιανία, Τ.Κ. 19002 – Ελλάδα - Τηλ: 213 090 5500 Καλαθοσφαίρηση Αγίας Παρασκευής - Ακαδημίες Τμημάτων Μπάσκετ

......... ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ .........

ΉΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

Την ήττα γνώρισε η ανδρική μας ομάδα, εκτός έδρας , σήμερα στη Ρόδο, με αντίπαλο την ΑΕ Καλλιθέας. Η ομάδα μας βρέθηκε να κυνηγάει στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού τον αντίπαλο με αποτέλεσμα να κλείσουμε το ημίχρονο στο -7.
Προς τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί για πρώτη φορά για 1 πόντο, αλλά ύστερα κάποια εύστοχα σουτ των γηπεδούχων σε συνδυασμό με την αστοχία μας απ τη γραμμή των βολών δε μας επέτρεψαν να φύγουμε με το "διπλο".
Τελικό σκορ 67-57.
Επόμενη αναμέτρηση για την ομάδα μας , σε 2 εβδομάδες εντός έδρας με αντίπαλο τον Άρη Θήβας.

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ και γήπεδο μπάσκετ